Skontaktuj się z nami +48 76 840 14 90

Polityka prywatności

27 grudnia 2012, Małgorzata Frąckowiak

Związek Gmin Zagłębia Miedziowego zobowiązuje się do ochrony prywatności użytkowników i przestrzegania stosownych przepisów w zakresie ochrony danych i prywatności.
Korzystając ze stron internetowych należących do Związku Gmin Zagłębia Miedziowego w Polkowicach, wchodzących w skład portalu www.zgzm.pl użytkownik akceptuje zasady zawarte w Polityce prywatności. Jeśli nie zgadza się z Polityką prywatności – nie powinien odwiedzać tej strony internetowej i nie powinien rejestrować się w naszych bazach danych, ani udostępnia nam żadnych danych osobowych.

1.    Gromadzone są dane osobowe, przez użytkowników dostarczone dobrowolnie, na których przetwarzanie wyrazili zgodę oraz dane, zbierane automatycznie (np. adresy IP).
Podczas odwiedzin stron portalu zgzm.pl na komputerze użytkownika może zostać umieszczona okresowo informacja, pozwalajaca na identyfikację komputera w postaci pliku „Cookies”. Umieszczony plik umożliwia gromadzenie na twardym dysku komputera pewnych informacji o komputerze użytkownika, o systemie operacyjnym komputera czy rodzaju przeglądarki.
2. Administratorzy portalu zgzm.pl gromadzi numery IP komputerów w      logach dostępowych. Gromadzone dane są wykorzystywane w celach administracyjnych i analizach statystycznych użytkowników portalu.
3.    Nie wykorzystuje się danych osobowych w celach innych, niż te, na które wyrażono zgodę.
4.    dane podawane podczas rejestracji on-line są gromadzone w docelowej bazie danych w celu zrealizowania usługi. Po upływie daty wizyty dane zostają automatycznie usuwane. Dane wykorzystywane do analiz, to wiek i płeć użytkownika.
5.    Użytkownik ma prawo wglądu i prawo do edycji swoich danych osobowych, gromadzonych przez portal zgzm.pl. W każdym momencie użytkownik może wystąpić o usunięcie swoich danych oraz o wyłączenie usługi.
6.    Przekazywanie danych osobowych przez Internet nie jest całkowicie bezpieczne. Związek Gmin Zagłębia Miedziowego zapewnia wszelkie stosowne środki bezpieczeństwa, aby zapobiec i zminimalizować ryzyko nieuprawnionego dostępu osób trzecich (jak firewall, urządzenia zabezpieczające serwer, wdrożenie właściwych uprawnień dostępu w zakresie zarządzania treścią).

Warunki korzystania z materiałów portalu zgzm.pl

1.    Użytkownik portalu zgzm.pl może kopiować oraz rozpowszechniać teksty, zdjęcia oraz materiały multimedialne, publikowane na stronach internetowych Związku Gmin Zagłębia Miedziowego – pod warunkiem podania informacji o źródle ich pochodzenia. Podając źródło należy podać adres strony internetowej www.zgzm.pl oraz autora publikacji, jeśli jest wskazany.
2.    Zezwolenie nie dotyczy zastrzeżonych elementów graficznych, tekstów publikowanych pierwotnie w innych źródłach oraz zastrzeżonych materiałów multimedialnych.
3.    Kopiowane i rozpowszechniane materiały nie mogą być modyfikowane w jakikolwiek sposób bez zgody redakcji www.zgzm.pl.
4.    Sprzedaż oraz wykorzystanie w celach komercyjnych tekstów, zdjęć i materiałów multimedialnych z portalu ZGZM.pl jest zabroniona.
5.    Związek Gmin Zagłębia Miedziowego nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji będącej utworem lub bazą danych przez Użytkownika w zakresie przekraczającym uprawnienia do wykorzystania ich, przysługującym ZGZM.
6.    Odpowiedzialność ZGZM za udostępnienie i przekazanie informacji ograniczona jest do rzeczywiście poniesionej i udokumentowanej szkody. Wyłączona jest odpowiedzialność ZGZM za ponowne wykorzystanie udostępnionej informacji w sposób naruszający obowiązujący porządek prawny.

Partnerzy:
  • Uczelnia Jana Wyżykowskiego
  • Fundacja Zielona Akcja
  • Powiat Polkowicki
  • Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu
  • NFOŚiGW

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
Font Resize
WYSOKI KONTRAST