Skontaktuj się z nami +48 76 840 14 90

Biuro Związku

System Identyfikacji Wizualnej ZGZM

1 kwietnia 2014, Małgorzata Frąckowiak

System identyfikacji wizualnej jest zestawem reguł i konsekwentnie zaplanowanych wzorców, które mają za zadanie budować pozytywne wyobrażenie o Związku Gmin Zagłębia Miedziowego, jego działalności, zadaniach statutowych oraz utrwalać korzystne skojarzenia i łatwość identyfikacji pośród pracowników i współpracowników, instytucji zewnętrznych i współpracujących, kooperantów oraz – przede wszystkim – wśród mieszkańców terenów Związku Gmin Zagłębia Miedziowego. Jest on opracowaniem zebranym w specjalny katalog (SIW), w którym zawarto podstawowe elementy koncepcji identyfikacji wizualnej instytucji (marki) w jej otoczeniu. Stanowi zbiór zasad tworzenia dokumentów firmowych, stosowania logo i nazwy oraz środków, które są podstawą do tworzenia przekazów wizualnych.

Należy przestrzegać zasad konstruowania przekazów wizualnych, czy to w formie zewnętrznych systemów informacyjnych oraz materiałów graficznych, czy też tworzonych na potrzeby ZGZM, zgodnie z założeniami i filozofią Systemu Identyfikacji Wizualnej ZGZM.

Księga Identyfikacji Związku Gmin Zagłębia Miedziowego

 

W reprodukcji znaku (logo) ZGZM bezwzględnie należy kierować się wytycznymi zawartymi w Księdze Znaku ZGZM, a także korzystać z zestawów znaku (logo) w odpowiedniej do wykorzystania w danym elemencie graficznym formie, załączonych w niniejszym dziale.

Księga Znaku Związku Gmin Zagłębia Miedziowego

Zestaw znaku (logo) ZGZM w podstawowej formie, w wersji kolorowej, achromatycznej oraz negatywowej w popularnych formatach plików graficznych

Zestaw znaku (logo) ZGZM w podstawowej formie – wraz z opisami gmin stowarzyszonych, w wersji kolorowej, achromatycznej oraz negatywowej w popularnych formatach plików graficznych

Załącznikami do niniejszego Systemu Identyfikacji są również alternatywne wersje znaku (logo), do wykorzystania przy realizacji niestandardowych formatów, proporcji oraz kształtów materiałów, na który ma pozostać reprodukowany znak (logo) ZGZM.

Partnerzy:
  • Uczelnia Jana Wyżykowskiego
  • Fundacja Zielona Akcja
  • Powiat Polkowicki
  • Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu
  • NFOŚiGW

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
Font Resize
WYSOKI KONTRAST